Wmf noži

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

27. okt 2006 12:37

http://www.amway.si/catalog?category=10098 ti noži sicer niso WMF,pravijo pa da so zelo kvalitetni in dragi,po vsaki uporabi pa jih je treba očistiti,da ne nastajajo rjave pikice Vesna Leben

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

27. okt 2006 13:16

Ligojna, če jih moraš tako skrbno negovati, da ne nastajajo rjave pikice, je po moje kvaliteta zelo vprašljiva. Jaz si bom kakšnega šparovega verjetno privoščila, takšnega za filiranje in rezanje zrezkov. Lp Dolores

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

27. okt 2006 14:21

Če mora nož biti po vsaki uporabi skrbno negovan in suh, da ne nastanejo rjave pike, pomeni to verjetno, da je materijal iz katerega je narejen bolj ali manj navadno jeklo, ki v prisotnosti vlage rjavi. Danes so noži večinoma iz nerjavečega jekla, ki je dražje od navadnega in zato je tudi cena nožev iz nerjavečega jekla višja. Slabe in dobre lastnosti imajo obe vrste nožev: nož iz navadnega jekla boste laže naostrili, vendar bo rjavel, če ne bo suh in njegovo rezilo ne bo dolgo ostro. Na drugi strani so noži iz nerjavečega jekla, ki jih je težje naostriti, imajo pa dobro stran, da ne rjavijo (oziroma rjavijo neprimerljivo manj, kakor noži iz navadnega jekla) in dlje časa ostanejo ostri. So pa zato dražji. Miroslav Vulović

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

27. okt 2006 17:49

Če katera ne potrebuje sparovih točk, se toplo priporočam zanje, ker bi rada imela vsaj nož za zrezke.Že vnaprej najlepša hvala. LP! fakin712

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

27. okt 2006 18:51

Verjamem v kvaliteto WMF nožev, pa ne samo nožev, tudi drugih izdelkov. Imam jih kar nekaj in moram pohvaliti njihovo kvaliteto. Sploh pa si ne predstavljam več kuhanja v naši družini brez WMF ekonom loncev, ki so res super in velikokrat v uporabi. Lp Balenka

mbarbe  

član od: 16.12.2002

sporočila: 186

5. nov 2006 9:47

Tudi jaz se priporočam, če bo katera imela viška točk. Od mame sem prinesla pravi stari mesarski nož. Najprej so se bunli, sedaj si ga pa podajajo. LP Branka Branka Barber

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

18. nov 2006 9:10

Ker imam od marca letos prvič svojo kuhinjo, sem nakupila tudi vse novo in kvalitetno. Zapodila sem se v WMF trgovino in tam zapravila celo premoženje. Sedaj mi je skoraj malo žal, da sem se prenaglila in preveč dala na besede drugih. Noži so na začetku izgledali super. Po dveh mesecih smo ostali brez špic. Kljub računu mi jih niso hoteli reklamurati. S posodo sem še kar zadovoljna, vendar se mi ravnotako hrana prime dna. Najbolj sem zadovoljna z ekonomloncem. Kar se tiče nožev, sem predkratkim kupila TW nože, ki so bili v akciji in sem bolj zadovoljna z njimi kot pa z WMF. JORDI

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

18. nov 2006 13:48

WMF posodo imam, pa se nič ne prijema na dno. Ne razumem, kako se tebi kaj prijema? Sem pa včeraj kupila en njihov nož v šparu, je ličen in zaenkrat zelo oster. Kako bo kasneje, pa ne vem. Kupila sem univerzalnega in danes ga je hči tudi sprobala in že je v njeni študentski potovalki.Kako se bo obnesel, pa bom čez čas poročala. Kyara

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

25. nov 2006 9:37

Dvigujem temo, če se slučajno najde kaka dušica in podari spar točke za nakup nožev. Se toplo priporočam za vsakršno točko. Hvala in lep dan! Maja

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

25. nov 2006 10:19

Majamarko,pusti mi naslov na ZS, pa ti jih pošljem! lp, ela

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti