Vse, ki sodelujete na forumu sprašujem, ali ima kdo in seveda ne rabi več knjigo za Auto cad 2006 v slovenščini. Rabim nujno za učenje tega programa - študij - seveda plačam!
marijak
Vse, ki sodelujete na forumu sprašujem, ali ima kdo in seveda ne rabi več knjigo za Auto cad 2006 v slovenščini. Rabim nujno za učenje tega programa - študij - seveda plačam!
marijak
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Lazanja z genovskim pestom, stročjim fižolom in krompirjem

Lazanja z bolonjsko omako