http://david.kuridza.net/static/upl/ubijalske_gate.jpg
in ker se bližajo prazniki,že razmišljam o darilih
Vesna Leben
Naša zgodbica
z rdečim napisom TAKE ME on this floor----
Petra 1
Vsekakor sem zmagovalka dneva.
jasna
????? a to piše na hlačkah, ali se ti je kaj lepega zgodilo danes ???
Petra 1
Da.Izvedela sem,da sem zadela sedmico na lotu.
Vesna Leben
hm.....čestitam, daš kej ?
Petra 1
najbolj smešen mi je bil Rok....vedno zadrt, resen...na gatah pa Mikimiške.....pa Jože, mačo--naš šef, strog , zajeban...pa tangice..hallooo??? Torej Bar 2 niti ni tako začudenja vreden...
Petra 1
saj je marjetka rekla da so tisti v gatah bolj sexi
Saša
kaj pa zdaj napovedal se je poslovni partner.....takoj na telefon in obvestili smo vratarja, da..
Petra 1
...ga ne sme pustiti v pisarno, če se ne sleče do gat...
jade
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
