Naša zgodbica

... sta bila preveč zaposlena s preštevanjem ...

Blanchy
...ljudi ,ki so prišli,da poskusijo... Milži

...nadvse dober golaž...

naor

......101,102,103...,jooooj, kaj ga ne bo nikoli zmanjkalo?Kaj pa bo z najinim golažem,ki je.....

Lep dan...in noč ! Iva
...doma na štedilniku in čaka,da ga ... Milži

...streseva Flokiju v skledo, sicer....

naor
... bo zelo žalosten in bo tulil celo noč in to ravno zdaj, ko ... .deklica

...ko je polna luna..

naor
... in vse pomalem nosi ,posebno še teto Maro ,ko ... Milži

...premišljuje, kako bi si kupila ...

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.