Naša zgodbica

bom dekorirala po čokoladni torti, ker nimamo radi smetane na torti, zato .... Spela
bom kar naredila masleno kremo iz zobne kreme in masla... npahor4 Sporočilo je spremenil(a) npahor4 dne 28. 2010 14:14

pa kapljico ustne vodice, da krema ne bo pregosta...

IvaSin
...ker je Micka doma pozabila svoje... Milži
okrasne zobke , Pokraculja Sporočilo je spremenil(a) Pokraculja dne 29. 2010 07:40
katere ji je naredil zobozdravnik, da bo poleti na morju lahko ... Spela
...možu grizljala ušesa, čeprav... npahor4
...jih nikoli dobro ne umije ,da mu že ... Milži

... repa iz njih raste. Ampak Micke to ne moti - nasprotno, ...

Blanchy

rada ima repo posoljeno z morsko vodo in....

IvaSin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.