...vsi ga sprašujemo, čemu sedaj to. Le ta dvigne glavo in pravi...
Lep dan in veliko se smejte 
Naša zgodbica
danes nisem jedel zajtrka, ker sem tele gate iskal, jih je žena
Petra 1
skrila v omaro
andreja č.
med svoje in zdej sem laaaččeeeeen
Petra 1
hišnik Rado mu reče,....
peresce
...da bi pojedel porcijo čevapčičev in štruco česnovega kruha, za posladek pa ...
jade
košček čokoladne torte....
Stankaa
oglasi se tudi Anita...ta tko ni nikol sita...jaz bi
Petra 1
pa še orehove palačinke prelite s čokolado in nekaj dobrega za spit
peresce
absint, mogoče???je rekel direktor,
Petra 1
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
