Kozmetika "just"

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

16. okt 2006 20:59

TORTICA je napisal/a:
Ligojna, torej šampon z izvlečki mrtvega morja (ali tako nekako) ne pomaga? jaz sem ga naročila in ga čakam. je pa res, da sem zelo skeptična, ker vem, da da se vse dogaja od znotraj navzven in res mi ni ilogično, da bi šampon lahko pomagal. Sem bila kar malo jezna nase, da sem ga naročila. Sicer pa sem naročila še kopel ameriški slamnik.
žal mi ta šampon ni pomagal,kar se mastnih las tiče Vesna Leben

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

16. okt 2006 21:08

Kopel ameriški slamnik sem imela tudi jaz. Malce, morda se bo slišalo čudno, poživi utrujeno telo, a ga po drugi strani tudi umiri, da človek lažje zaspi. marelica

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

17. okt 2006 7:50

Jaz sem si za moje luskavo lasišče naročila šampon z izvlečki mrtvega morja, potem, ko sem slišala od prijateljice, da je njenem sinu zelo pomagalo. No, meni ni . Lp, Asja

tanjatominec  

član od: 8.10.2001

sporočila: 149

17. okt 2006 8:15

Sivkino olje in sivkina krema Uporabljamo v izparilniku, kopeli ali razredčeno s kremo za masažo bolečih mest. Sivka vsebuje učinkovine, ki pomagajo pri : uravnoveša pri nemiru, razdražljivosti, pri glavobolu, razbijanju srca, nespečnosti, pomirja in celi rane, za vnetja kože - antibakterijsko, sprošča napetost v mišicah, umirja krče (menstrualne, trebušne, kolike), obrabljeni sklepi, revma, miri kašelj ponoči, opekline, ekcemi psihičnega izvora. To imam zapisano po pripovedovanu justove prodajalke, pri nas največ odnese za umirajanje trebušnih krčev, menstrualnih krčev in kolike, ki smo jih uspešno pregnali. Če vas zanima bolj natančno se lahko pozanimam. tanja tominec Sporočilo je spremenil(a) tanjatominec dne 17. okt 2006 08:16:11

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

19. okt 2006 8:54

A mogoče katera ve, če ima Just tudi kako žavbo za mazanje dlesni, da bi se le te okrepile? Fant ima namreč zelo občutljive pa ga vse boli... lp, Marija

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

19. okt 2006 9:04

Asja, če misliš pod luskavo lasišče prhljaj, potem je odličen šampon od Vishyja. Od hčere fant se ga ni mogel znebiti in mu je dermatolog napisal nekaj za tako lasišče in mu je pomagalo. Čez čas se je spet pojavilo in da ne bi spet drena pri zdravniku delal, je poizkusil ta šampon in mu je zelo pomagal. Ne samo, da je imel veliko prhljaja, zelo ga je tudi srbelo. LP

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

7. nov 2006 10:34

Jaz imam zelo veliko izkušenj s to kozmetiko saj se z njo tudi ukvarjam, tako, da če bo imela kakpno konkretno vprašanje se lahko obrne na mene in ji bom z veseljem pomagala. Petra. priv

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

7. nov 2006 11:11

Hojla! Ga. Petra bila bi Vam zelo hvaležna če mi lahko svetujete. Imam zelo suho in občutljivo kožo,kar nekaj let sem uporabljala kemo ANNE MARIE BORLING LL.To mi ne zadošča več.Že po nekaj urah imam suho kožo in mi jo kar zateguje. Lep dan. mijamarija

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

7. nov 2006 11:23

Mijamarija, tii bom kar jaz odgovorila, saj je ta krema dobila po meni ime, tudi zame je presuha, zato uporabljam Ognjičevo kremo ( jo prodaja naša članica), Jo priporočam, članico seveda. lp Anamarija

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

7. nov 2006 11:31

Mijamarija! Sporočam vam, da rešitev za vašo suho kože, ki je očitno zelo izsušena uporaba Slezenovčevo mleko, ki se ga uporablja za mazanje celega telesa. Sprva bo verjetno koža malo pekla, ker je tako izsušena, ampak ko se bo koža po nekajkratni uporabi navlažila pa bo koža postakla mehka kot puterček. v kolikor pa ke možnost kopeli pa priporočam uporabo kopeli iz morskih alg 2x tedensko.(tudi jaz lahko zrihtam katerikoli izdelek). Ga. Anamarija! Vam pa sporočam da je ognjičeva krema za nego občutljive kože in se je v poletnem času ne sme uporabljati, če smo na soncu. Poleg tega pa je za nego celega telesa boljša uporaba mleka. Lep pozdrav, Petra. priv

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti