Jernej, saj Laura dopiše svojo zahvalo, potem pa vse skupaj citira. Če boš pogledal, je na koncu vsakega posta njen dopis.
lp
alexis

Borovničevi cmoki z orehi in pehtranom
| jernej je napisal/a: |
| giorgio401, zakaj pa ti citiraš vsako sporočilo, spodaj pa nič ne napišeš? [jernej] Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije |
| Kyara je napisal/a: |
| Dobrodošla med nami, Laura. Lep pozdrav tudi iz sončnega Prekmurja.[deteljica][sreca][ponev3srca] Kyara |
| Dolores je napisal/a: |
| Dobrodošli Laura in Teja. Sedaj bo na kulinariki še bolj pestro, saj dobiva svetovne razsežnosti.
Lp |
| luna72 je napisal/a: |
| Laura, meni je vsak dan zelo prijetno v družbi kulinarike in njenih članov Dobrodošla in lep pozdrav iz Trsta luna72 |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Borovničevi cmoki z orehi in pehtranom

Pivski kruh