90-dnevna ločevalna dieta

cherry  

član od: 5.6.2006

sporočila: 409

23. okt 2006 17:51

KlavdijaF, lepo te prosim, tri tedne jajc, prepečenca in jabolk ter pomaranč. Če nič hujšega, tole še pri zdravem človeku lahko vodi v resno pomanjkanje esencialnih hranil. Pamet v roke! cherry

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

23. okt 2006 18:02

nisem se jaz spomnila te diete ampak mi jo je od brata kolegica dala in sem videla njo in je veliko kg izgubila pa tudi ni imela nobenih zdravstvenih težav, ker to je bolniška dieta. klavdijaF

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

23. okt 2006 18:22

Sem se skoraj hotela pridružiti mamamii, pa sem si premislila. Želodec se NE SKRČI, lepo prosim. Morda res prej zaznamo, da smo siti, ampak - to se dogaja v glavi. KlavdijaF, malo nalahko si predstavljaš, da lahko takole vehementno naokoli reklamiraš eno dieto, ki je tako zelo skrajna. Niti v sanjah si ne bi upala (ker za to nikakor nimam ustrezne izobrazbe, če morda znanje imam) delati reklame za kaj takega. Se presneto zavedam vsaj moralne, če ne tudi ostale odgovornosti, če bi katera, ki bi se držala mojega nasveta, zabredla v kakšne resne težave. In - ena skodelica limoninega soka??????????? Na prazen želodec?????? Se pa ta dieta sliši kot kakšna navodila pri onih verigah! Niti ene...... sicer........ rimljanka

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

23. okt 2006 18:35

Bolniška dieta?! A to pomeni, da ko jo končaš zboliš in moraš na bolniško Malo heca, sedaj pa resno....pamet v roke. Vsega po malem pa bodo prav tako rezultati vidni. Pa ne pozabimo na rekreacijo, pa ne samo na tisto od kavča do hladilnika Mene pri teh dietah najbolj zmoti tisti "garantiramo, da izgubite toliko in toliko kg" in kaj če ne, kaj potem? Jaz sem 100% prepričana, da pri meni ne bi bilo toliko izgubljenih kilogramov. Lp, Maja

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

23. okt 2006 20:31

Seveda ne bi bilo, ker nimaš tolikšnega viška kilogramov. riba-ribica

Strelca  

član od: 20.11.2004

sporočila: 114

30. okt 2006 14:05

Ojla! Ne vem kako sem naletela na ta forum, vendar veliko receptov sem že tu dol pobrala in nekako sem videla da se nekatere borite z odvečnimi kilogrami. Sama sem pretežka za 15 kg in si močno želim shujšat, zato začnem z 90-dnevno dieto v ponedeljek 6ga. Dovolj imam sebe in teh odvečnih kilogramov! Strelca

Zvezdana  

član od: 20.1.2003

sporočila: 118

30. okt 2006 17:41

Naj se jaz pristavim loncek. Tudi jaz sem pred priblizno letom in pol, morda se malo vec, hujsala po tej dijeti, izgubila nekaj kg in jih spet kmalu pridobila nazaj. Potem pa sem si rekla dovolj, imam dost izkusenj z vsemogocimi dijetami tako, da sem si sestavila svojo dijeto. Beseda dijeta ni najbolj primerna, prej je to nacin prehranjevanja in seveda psihicna priprava. Vsaka najboljse ve, kaj nebi smela jesti, da se nebi redila. Pri meni so to sladkarije in kruh. To dvoje sem zelo omejila, jedla veliko vec zelenjave in sadja kot ponavadi, omejila sem porcije in obvezno sem jedla 6 krat na dan. Pa je 17 kg slo dol, od aprila. Hura

menci  

član od: 26.2.2006

sporočila: 84

30. okt 2006 22:59

Zvezdana, čestitam za uspešno hujšanje, še boj pa zato, ker si se zadeve lotila z zdravo pametjo in na zdrav način.Veliko uspeha še naprej. LP menci

Zvezdana  

član od: 20.1.2003

sporočila: 118

31. okt 2006 9:44

Menci, hvala

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti