silva..po tvoji logiki, bi se potem mogle tud bejbe...pa se ne...vsaj da b jst vedla, ne
jessy6

Prekonočni ovseni kosmiči z banano in arašidi
| vegeterianka je napisal/a: |
| http://24ur.com/bar2/bar_article.php?article_id=3082578
to sem pa tudi jaz sedaj brala in sem se tako nasmejla , upam da bo malo pokazalo kako je potekal pogovor, ker mislim da so se smejali kot norci ko so imeli tako težko temo dneva |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | Venturini |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Prekonočni ovseni kosmiči z banano in arašidi

Jajčevci z rižkom