Sveža jabolka

Barb31  

član od: 21.9.2006

sporočila: 81

tema odprta - 29. sep 2006 10:30 | ogledi: 2.973 | odgovori: 4

Rada bi kupila letošnja jabolka, kakšna okusna za porabit sproti, pa seveda čimmanj špricana in drugače kemično obdelana. Območje Gorenjske ali Notranjske ali Primorske pride v poštev, ker jih ne bi vzela ravno 50kg, ampak takole kakšno gajbico, pa potem čez kakšen mesec še kakšno, pa potem še kakšno.....). Pa morda bi ob tem kupila tudi jabolčni kis (če bi ha slučaaajnoooo imeli;-))....Kaj priporočate?

PS:spoštovani urednik Jernej, saj to še ne bo reklama, kajne da ne?

Barb

Barb31

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

29. sep 2006 11:07

Bi se našlo oboje, ampak na Štajerskem... lp, Robida

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

29. sep 2006 11:14

Greš v Koprsko tržnico, boš videla enega visokega gospoda s plavimi očmi in z očali, no, on prodaja jabolka pa jabolčni kis. Ne moreš grešti, tako je velik, da ko ga pogledam dobim "heksenšus" P.S. to ni hec. lp Anamarija

mufin  

član od: 19.11.2004

sporočila: 259

29. sep 2006 11:57

Robida je napisal/a:
Bi se našlo oboje, ampak na Štajerskem... lp, Robida
To bi pa mene zanimalo mufin

marika  

član od: 4.5.2004

sporočila: 125

29. sep 2006 12:20

Na tej strani se spusti do področja Gorenjska in poišči ekološke kmetije, kjer imaš kontakte in pa tudi kaj pri njih lahko dobiš. http://www.viva.si/clanek.asp?arhiv=1&id=1617 Gorenjska.....mislim da ob torkih v Naklem obratuje ekološka tržnica (enkrat proti večeru), nisem pa še bila tam. Drugače pa sama hodim na kmetijo na Polico pri Naklem, tako da sploh nobene stvari ne skladiščimm doma. Z vsem sem zelo zadovoljna. Oglasiš se lahko kadarkoli, ni panike, so takoj ob glavni cesti. Za jabolka ne vem ali jih imajo v prodaji. Jaz osebno kupujem krompir, jajca, kislo zelje in repo, kolerabo, cvetačo, ob petkih že sveže kuhano rdečo peso in kadar koljejo tudi meso, odvisno od trenutne potrebe, kake klobase, salame....Mah se ne spomnim vsega. Pozdravček Marika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti