Slikovni forum

neznan uporabnik

tema odprta - 17. dec 2001 13:36 | ogledi: 2.693 | odgovori: 18

Zanima me, če bi se dalo v KulSlo narediti slikovni forum. Z družino se velikokrat slikamo na kakšnih pojedinah in tako nastanejo fotografije sproščenega vzdušja. Rad bi jih pokazal tudi vam in tako bi morda lahko spoznal tudi ostale kulinarike.

Murko Franc

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. dec 2001 13:40

Vse bi se dalo... Ampak že brez slik imamo preveč obremenjen strežnik, tako da... Dokler ne bo plačljivega paketa, s katerim upam, da bomo vsaj delno krili stroške, žal ne morem niti razmišljati o slikovnem forumu... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

17. dec 2001 14:25

G. Franc Murko, jaz nimam nobene želje spoznati vas ali vaše družine. Bog ve, kako nam bi jo zagodli, če bi Forum dopuščal slikovne priloge... Beti

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

18. dec 2001 8:11

He, he, hehehe Henri

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

18. dec 2001 8:36

ja...,slikovne priloge bi bile nevarna reč! Po moje bi se vsi razbežali, ko bi se videli v ogledalu. Anonimnost je privlačna.. Bojan

neznan uporabnik

20. dec 2001 10:13

Oprostite, ampak tole pljuvanje po starem človeku (Murko) pa ni primerno za ljudi za kakršne se izdajate. Ni mi jasno zakaj naj bi bila objava družinskih slik tak pogum. Jaz imam tudi nekaj slik za objavo. Verjetno jih imajo tudi drugi, pa se raje skrivajo za anonomnostjo. V bistvu me prav zanima, kdo je prekmurka. Pa še nekaj. A ste sploh že pomislili na to, koliko urednikov teh starni imamo? Če dobro pogledate boste videli, da nas nekdo dobro nateguje, saj je že več kot očitno, da sta tako imenovana Bojan in Jernej ena sama oseba. Ko smo že pri slikah, pa naj potem Bojan in Jernej objavita svoji sliki, če si upata. Pričakujem, da boste nekega lepega dne res odprli SLIKOVNI FORUM. marjan zajc

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

20. dec 2001 10:39

Dragi Marjan, osebno zagovarjam prijavo brez skrivalnic že od začetka in če bi bilo po moje, anonimne prijave v forumu sploh ne bi bilo. Torej, moje ime je Jernej, Bojanovo pa je Bojan Sva tudi napisana med tistimi, ki so naredili KulSlo (če ne verjameš, pa poglej). Provokacija s slikami ne bo uspela, ker pravim, da smo na meji z "resourci" strežnika. Če bi lahko imeli slike, bi prej imeli slike na receptih, kot naše slike. Kaj ima to veze s kulinariko? Koliko je Murko star, ne veš niti ti, niti jaz... Lahko sploh ni star, ampak mlad. Temu se reče anonimni forum! Ampak kaj ima pa to veze? Mene zanima, kaj napiše, ne pa koliko je star. Sicer pa, ljudje... Čim bolj se bližamo novemu letu, večja nestrpnost je na tem forumu. Kaj je zdaj to? Dajmo malo vključiti prijetne misli, no! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

20. dec 2001 10:49

Marjan, moje besede na to temo so bile mišljene bolj načelno: tako pač mislim o anonimnosti in internetu in o tem kako si neznanci vse mogoče povemo, česar si v običajnih stikih nebi. No, pa saj se preko foruma spoznavamo... G.Murka ni nihče "popljuval", le ostrejši odziv je doživel, kar je pa verjetno posledica zgodbe izpred nekaj tednov in je nebi pogrevali. Urednik je Jernej...jaz pa Kulinariko likovno "pedenam", saj sem slikar (ilustrator, delam tudi animirane filme). Ker sem "zelo zraven", mi je Jernej dal tudi administratorska pooblastila...pa kdaj kakšno dvojno pošto pobrišem.. No, Marjan, torej sem konkretna oseba, na drugem naslovu, kot je Jernej. Bojan

Titi  

član od: 15.11.2001

sporočila: 35

20. dec 2001 11:04

Mogoče pa sta G. Murko in G. Zajc ena sama oseba...če smo že pri bedastih ugibanjih in neutemeljenih obsodbah... (kar me pa v bistvu niti ne zanima) Sploh pa je precej žalostno, da se na forumu znajdejo osebe, ki jih kulinarika ne zanima preveč, ampak samo čakajo, da bodo koga dajali v nič oz. da bodo s svojim patetičnim humorjem poskrbeli za "popestritev". Dvomim, da bi se ostali kaj pritoževali, če bi za take "pametjakoviče" urednik primerno poskrbel...Npr. s črno piko, kot je bilo nekje že omenjeno Lep pozdrav in malce več strpnosti za prijetnejše vzdušje! Tina Tina Renčelj

neznan uporabnik

20. dec 2001 12:17

Naj še jaz povem svoje: sem proti slikovnemu forumu. Zakaj?? Ker doma nimam interneta, sem v službi slučajno odkrila to prečudovito stran in nikakor ne morem, da ne bi vsaj 2x na dan na hitro pogledala, če je kakšen nov recept oz. mnenje na forumu (zanimajo me torej predvsem recepti, veliko sem jih že koristno uporabila). Ker pa sem vestna uslužbenka, ne bi rada, da bi se pojavljala tu tudi moja slika (že moj e-mail mi je odveč in moteč). Kaj lahko bi si šefi mislili, da izkoriščam službeni internet za mije osebne zadeve in nič ne bi pomagalo prepričevanje, da sem na tem forumu le 2x na dan in še to zelo kratek čas (služba je le pomembnejša). Torej če bi imela doma internet in bi se od tam javljala, moji osebni podatki ne bi bili problem, menim pa, da slike res niso potrebne. larisa

neznan uporabnik

20. dec 2001 14:01

Ideja s slikovnim forumom je kul! Tko me vsaj ne bi zamenjal s kakšno drugo Tino. Jaz bi pa tudi lahko s kakšno drzno fotko z zabave s sladoledom popestrila forum in razveselila forumovce. Tina Gorejnak

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti