Pesmica gusarji

MacaK  

član od: 13.6.2006

sporočila: 8

tema odprta - 25. sep 2006 14:09 | ogledi: 11.383 | odgovori: 4

Pozdravljeni!

Potrebujem pomoč. Moja hči prepeva pesmico z refrenom, ki gre nekako takole: mi smo strašni gusarji, pravi morski roparji.

prosim za pomoč pri iskanju te pesmice ali še bolje za verze.

Hvala vnaprej!

MacaK

MacaK

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

25. sep 2006 14:57

Mislim, da jo poje Romana Kranjčan. Bom pogledala, če ima na internetu tudi besedilo. Malčica

barbka  

član od: 2.10.2001

sporočila: 7

25. sep 2006 15:45

Pesmi je nalov Gusarji, poje pa jo en otroški zborček Mamina polica polna je dobrot mi smo gusarji. hitro to potico skrijmo v levi kot mi smo gusarji lešniki in fige pravi so zaklad mi smo gusarji in še papagaja vzamemo na pot pazi mama gre Mi smo strašni gusarji, pravi morski roparji ko zastavo dvignemo že po plen gremo Mi smo strašni gusarji po podstrešju skačemo, vedno kaj ušpičimo ko po plen gremo To pesmico poznam, ker jo kar naprej posluša moja vnučka, ker pa je na mp3 , ne poznam izvajalca. Lep pozdrav Barbka barbka Sporočilo je spremenil(a) barbka dne 25. sep 2006 16:25:14

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

25. sep 2006 15:57

Malčica, ta je od Romane: Mi smo strašni gusarji, strah trepet morja, mi smo strašni gusarji ves svet nas pozna. Skozi bitke in neurja naša slavna ladja pluje, kapitan naš enooki pa načrte nore kuje. Hej haj, hej haj, mi smo gusarji. Hej haj, hej haj mi smo gusarji. Vsa posadka je izbrana, le naš kuhar ta je joj. Ne napolni ti trebuha, lačen spat boš šel nocoj. Žganci kakor žagovina in betonski so kotleti, pa polenta da te fenta, gumijasti so špageti. Hej haj, hej, haj, mi smo gusarji. Hej haj, hej haj, mi smo gusarji. Pazi, pazi kuhar dragi, da ne padeš nam čez krov, čimprej se nauči kuhat, al pa plaval boš domov. Hej haj, hej, haj, mi smo gusarji.Hej haj, hej haj, mi smo gusarji. Je pa s cd-ja Romana- Strašno fletno. Mi ta cd nonstop poslušamo, ker je moj mali 4-letni gusar ful navdušen nad vsemi pesmicami in jih verjeli ali ne, zna vse na pamet. Obilo užitka. jass Sporočilo je spremenil(a) jass dne 25. sep 2006 15:59:06 Sporočilo je spremenil(a) jass dne 25. sep 2006 15:59:34

MacaK  

član od: 13.6.2006

sporočila: 8

26. sep 2006 8:18

Dobro jutro! Ma, kaj naj rečem najboljše/i ste! Naj, naj, najlepša hvala! MacaK MacaK

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti