Palček žvižgač

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

20. sep 2006 16:38

Bog prča da je blo res! Enkrat stojiva z možem v merkurju na blagajni ,pa pride en par v vtrgovino,žena gre nekaj na sosednjo blagajno ,mož jo pa z časopisom v roki čaka pri vratih(pred palčkom). Pride ena urejena gospa,tud v štacuno in sicer mimo palčka ,ta zažvižga ,gospa se obrne ,in vidi samo gospoda z časopisom ! Urno se napiti proti njemu in mu prisoli klofuto! Tako je to z palčkom ,nikol neveš ,kdo pa kje žvižga! val

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8698

20. sep 2006 22:10

Val, čisto za verjet, ker se je nekaj podobnega tudi meni zgodilo. Nekaj let nazaj sem hodila po Merkurju v BTC-ju, na tisti strani kjer imajo rože in stvari za vrt. Daleč naokrog ni bilo nobenega, ko mi za hrbtom nekdo zažviža... Tisti hiter obrat... oči - levo, desno - nikjer nobenga. O.K. grem naprej, ko spet žvižg... Spet gledam levo desno... no, potem zagledam tega malega na tleh. Sama pri sebi sem se nasmejala in hotela z nogo brcniti , vseeno sem pa v brado ekla: "Tii kurba mala". Pozdravček!

libra  

član od: 27.3.2004

sporočila: 155

20. sep 2006 22:15

Ha, ha, ha, Ognjič, tudi jaz jemljem tega palčka kot, no poglej, pa je še nekdo, ki žvižga za menoj. Drugače pa palčkov v vrtu ne maram. V začetku avgusta sem ga kupila za darilo v Hardiju. Libra

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

20. sep 2006 22:25

Hvala Dolores Ognjič

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

21. sep 2006 0:47

Če bi meni kdo prinesel takšnega palčka mu v zameno kupim najbol glasnega in zadrenega cucka in mu ga ob pol noči privežem na gilender. nimam rad teh malih smrkcov. LP Matjaž Sporočilo je spremenil(a) matjaž dne 21. sep 2006 00:49:22

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

21. sep 2006 8:40

matjaž je napisal/a:
Če bi meni kdo prinesel takšnega palčka mu v zameno kupim najbol glasnega in zadrenega cucka in mu ga ob pol noči privežem na gilender. nimam rad teh malih smrkcov. LP Matjaž Sporočilo je spremenil(a) matjaž dne 21. sep 2006 00:49:22
Ja, to zdaj rečeš, ko ti v službi skoraj vsak dan 3854697 alarmov žvižga, pa kljub emšo-ju ne čutiš pomanjkanja pozornosti . Boš videl, ko boš šel v penzijo...boš po celi Sloveniji vse palčke pokupil, drugač ti bo pa ja dolgčas Sicer pa meni ta čičkarija po vrtovih ni všeč, če čisto po resnici povem , zelo rada pa vse palčke in Sneguljčice in kar je še teh plastičnih in keramičnih zadev, pogledam v trgovinah ali na sejmih in se potem čudim, koliko denarja so ljudje pripravljeni dati za "klumperaj". Ognjič

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

21. sep 2006 12:49

Saj mi rabimo nekaj za paranje živcev, sodelavka gre danes po službi na lov. Loni Makaroni

libra  

član od: 27.3.2004

sporočila: 155

21. sep 2006 18:08

Palček je na baterije (jih preprosto vzameš ven), česar pa ne moreš narediti pri telefonih v službi, na cesti v restavracijah in pri sosedovih štirinožnih cuckih.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti