Sama sem oddala prejšnji teden in po točno enem tednu dobila odločbo.No nebo pa nič več kot dosedaj.
chappy

Orehova potica po receptu moje mame
100% vpišeš dohodninsko od. za leto 2008.
mizarka(http://mizarka.moj-album.com/Če je katera na tem področju bolj informirana oziroma dela na tem področju , kar se tiče otroškega dodatka , bi prosila, če se mi javi, bi ji na ZS zastavila eno vprašanje.
Bi bila zelo hvaležna.
lp
mizarka(http://mizarka.moj-album.com/Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | Venturini |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Orehova potica po receptu moje mame

Rezanci Tagliatelle na bolonjski način