Rabljene stvari

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

tema odprta - 7. sep 2006 13:24 | ogledi: 4.954 | odgovori: 14

Zaradi nujne izpraznitve dvosobnega stanovanja bomo naredili akcijo "odprodaje" vseh stvari, ki se nahajajo tam in sicer:

Kompletno kuhinjo (Marles, oranžne barve, z vgradnim hladilnikom, napo in štedilnikom-4 elektrika, star 1 leto, pečica še ni bila uporabljena)

jedilni kot s stoli

vsa posoda, vključno s kozarci in vsemi servisi

garderobna omara iz predsobe

dva kauča

3 termoakomulacijske peči

sedežna garnitura iz blaga

kompletna spalnica - velika

komplet ženska oblačila od št. 40,42,44

čevlji 37,38 ženski

Zelo zanimiv je pa tudi harmonij na meh, iz leta 1890 in pa star šivalni stroj na pedale, nemški, znamke Willkinson, črno ogrodje iz kovine in leseni del, v katerega se lahko stroj zloži.

Če koga zanima, lahko tudi poslikam in pošljem preko e-maila!

Vse je seveda rabljeno, cene bodo bolj simbolične in nekaj tudi gratis!

Izkupiček od vsega tega bo za poravnavo stroškov, ostanek pa gre v dobrodelne namene in sicer za onkološki institut.

Stvari je še verjetno mnogo več, pa se trenutno ne morem vsega spomniti.

LP! Galja

Temo je spremenil(a) galja dne 08. sep 2006 16:38:20

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. sep 2006 14:08

Malo prezgodaj zame, se bom selila šele drugo leto. Loni Makaroni

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

7. sep 2006 14:22

uh selitev hvala bog za menoj že pred 3 leti ..... samo hudiča, ko vsako leto ugotoviš, da nekaj rabiš v stanovanju spremembo...ravno že cel teden pišem kakšne malenkosti moram kupiti za stanovanje...vaza...brisače...servete ..... nočno lučko tako odštekano in seveda rabim nekaj slik za dnevno .... tako da moj raj vsako leto vzame iz denarnice nekaj tolarčkov ... kako je kaj z vami ali sem samo jaz tako nora, da vsako leto kupujem in nekaj malega menjavam kot so okrasni povštri ali prti....hihihi p. oblačila pa kar dam v neko skupnost otrok ..sreča sem majhna in drobna tako da se lahkoto rešim oblačil l.p. vegeterianka

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

7. sep 2006 15:41

Brrr selitve ... mi2 z možem sva se v 8h letih selila 4x, in to tako v majhno stanovanje, potem v večje, pa sva kupla nove omare, pa spet v manjše pa sva šenkavala, pred 2 letoma sva končno kupla stanovanje in upam da se ne bo treba več selt :) V tem smo 2 leti pa še ni vse tako kot bi moralo biti, ker enostavno če že daš za stanovanje celo goro denarja, ne moreš še za vso novo opremo dat še vsaj pol toliko :) Marjeta Žniderčič

sila  

član od: 6.12.2005

sporočila: 80

7. sep 2006 20:35

Mi odpeljemo rabljena oblačila in obutev, pa še kakšne druge rabljene stvari vsako leto dvakrat kar na Karitas ali pa na Rdeč križ. Tako na najbolj enostaven način "počistimo" omare, komu pa prav pride. Ko smo se pred časom selili, smo pa dali oglas v "Oglasnik" in večino odvečnih stvari, seveda po hudo simboličnih cenah, tudi prodali (nekaj pa tudi oddali). Poskusi še ti s kakšnim takšnim oglasom! sila

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

7. sep 2006 20:56

Hvala, Sila, smo dali že oglase, bomo kar v stanovanju naredili "razprodajo", seveda po simboličnih cenah, z Rdečim križem pa imamo iz prejšnjih let zelo slabe izkušnje, so kar pikolovski, ne vzamejo vsega, če imajo česa preveč, ti odklonijo, tako, kot so mojemu svaku. Je revež tja pripeljal in so ga kar odslovili s stvarmi nazaj domov. Od takrat se ne obračamo več na njih. Tudi sama večkrat odpeljem kakšne stvari v Prlekijo, toda tokrat so tudi tam odklonili, zgleda, da imajo vsega "preveč", čeprav bi bilo gratis. Niti slučajno ne bom več ponujala, naj pride, kdor pač rabi, z veseljem bomo večino stvari tudi podarili. Tudi sama se nikoli nisem branila rabljenih stvari, če sem jih potrebovala. LP! Galja

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

7. sep 2006 21:20

Mi smo rabljene stvari nekaj časa oddajali Romom potem pa smo jih našli razmetane po gozdu, kajti poberejo vse, potem pa razmetajo, ker jim ni nič dobro in ker imajo vsega preveč- pa nihče v službi. Tako danes je v naši državi. ariella

sila  

član od: 6.12.2005

sporočila: 80

7. sep 2006 21:24

Galja, tvoje izkušnje z RK me presenečajo. Meni se do zdaj kaj takega ni zgodilo, pa tudi komu drugemu od domačih, ki je stvari odpeljal tja, ne. V bistvu je šlo tako, da sem stvari zložila v škatlo (v eno ali dve, kakor kdaj), jo tam oddala, in to je bilo to. Nihče do zdaj ni pregledoval vsebine in morebiti prebiral. Verjamem, da te je odbilo, če si to doživela. Tudi mene bi, a je šla oddaja vselej brez problemov. Pa ne le oblačila in čevlje, tudi rabljeno posteljnino, prte, posodo ... marsikaj sem že odpeljala tja. Sicer pa ti želim, da bi stvari čim uspešneje prodala (in razdala). sila

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

8. sep 2006 8:12

Mogoče bi nam zaupala še kje se bo to dogajalo andreja č.

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

8. sep 2006 8:15

Pridružujem se mnenju Galje glede RK. Pred letom ali dvema smo ravno tako odpeljali polno škatlo odvečnih oblačil, vendar so jih zavrnili, ker niso bile iz čistilnice in zlikane. Tja ne nesem nikoli več, raje podarim nekomu, ki zares rabi. ZIMA

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

8. sep 2006 16:41

Vse stvari si bo možno ogledati in tudi odpeljati naslednji teden v petek, 14. septembra od 16. ure dalje, če kdo želi tel. številko, me naj kontaktira preko ZS! Galja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti