Rabljene stvari

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

9. sep 2006 8:06

Kot Galja imam tudi sama zelo slabe iskušnje z RK Mb. balu

Levinjav  

član od: 15.11.2005

sporočila: 447

9. sep 2006 9:34

Kar se tiče RK vem iz izkušenj, zakaj ti določene stvari sploh ne vzamejo. Dejansko tudi na RK ta prvo za svojo rit poskrbijo. Dejansko sem na lastne oči videla, da so cunje, ki so bile praktično nove pobrale uslužbenke na RK in jih odnesle domov. Po tej izkušnji na RK nikoli več!!! Raje nesem na Karitas, tam so vseh stvari zelo veseli. Levinjav

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

9. sep 2006 11:12

pozdravljeni imam tudi jaz enako mnenje glede RK....vzamejo samo zlikane in oprane stvari in včasih imaš občutek, da bi bili bolj veseli, če bi jim kar iz direkt butika prinesel....je pa res da določeni ljudje, ki delajo na RK prvo poskrbijo zase in vzamejo nekaj oblačil ....ker baje jim ne plačajo dela in jim za neplačilo dovolijo vzeti nekaj oblačil....koliko je v tem resnice ne vem...vem samo to da so zelooo zbirčni glede oblačil...kar me zelo presenetilo glede na "uradni naziv njihovega del"...ker sama po tradiciji dedka in mojih staršev že leta skrbimo nekako za ljudi ki so v pomankanju in vem da so veseli vsakega oblačila ki ga dobijo....seveda tudi jaz preden odam vsa oblačila pogledam če je res za oddat .... in se včasih res najde med kupom oblačil kakšen kos neuporaben potem res leti drugam...če pa se da urediti ...zašiti ali popraviti pa potem se uredi in ne roma v smeti... tako da dejansko se res čudim na takšen odnos, ki ga ima RK do podarjenih oblačil...... l.p. p. ne vem pa koliko zabojov v Sloveniji je postavljenih izrecno za oblačila in kdo je odgovoren za odvzem in kako se nadaljuje procesija glede teh oblačil??? vegeterianka Sporočilo je spremenil(a) vegeterianka dne 09. sep 2006 11:14:08

špelca marelca  

član od: 31.7.2006

sporočila: 87

9. sep 2006 15:47

Tudi jaz imam slabe izkušnje z RK. Sem jim prinesla tja tri vreče oblačil od enega gospoda, večji del suknjiči, pa mi je rekla da naj najprej nesem v čistilnico. Oblačila pa niso bila čisto nič umazana. Me je tako ujezilo da sem vse skupaj vrgla v smeti. Saj je veliko takih, ki brskajo med smetmi, pa je bilo mogoče kaj za take. To je zelo žalostni z njihove strani, ker jim neseš z dobro voljo, pa te potem tako odslovijo. NIKOLI VEČ. metoda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti