Hofer

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

22. apr 2012 17:36

Samo še tole moram napisati, Jernej, da ne bo pomote: ko sem napisal da "je Kulinarika švoh  v vseh elementih" nisem mislil na tehnične rešitve, uredniško politiko in ostalo, za kar vem da se izjemno trudiš in to tudi cenim, ampak na vsebino samo. Tisto, ki jo kreiramo mi. Tle je ratalo ubogo .

hedonist

1000AN  

član od: 13.1.2006

sporočila: 68

22. apr 2012 19:32

Tocno tako. Ves ta cirkus je nastal zaradi tega, ker ste s Hoferjem spacali to nagradno tekmovanje. Samo to! Meni je cisto vseeno ce cela stran zmiga in bliska od reklam. Se bolje, boste vsaj imeli denarja in dobro skrbeli za stran in posledicno tudi za nas. Jaz grem sem zato, da berem recepte! Le ti so pa postali kakrsni so pac postali...

1000AN

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

22. apr 2012 20:25

In kaj se je zgodilo z ostalimi recepti? So izginili? ;-) Jih ni več? To je problem družbe, ne strani. Ko je bilo samo 5 receptov na dan novih ste jih mnogi želeli 10 ali 15... Kot da mora biti vsak dan vse novo, staro ne obstaja več. V bazi je še vedno več tisoč izjemnih in univerzalnih receptov, čudovitih fotografij, zanimivih blogov itd. Nič ni izginilo.

Kaj se prispeva je pa zelo odraz časa. Časa, ko večina ljudi več kot (malo pretiravam nalašč) "sem na WC-ju, potem peljem psa na sprehod, bbl" ne zna napisati na Facebook. Čas instant stvari, od instant hrane, življenja, spolnosti, partnerstva, menjavanja dobrin, vsega. Danes se manj ceni kvaliteta kot kvantiteta in to, da je novo in novo... Samo toliko. Vse to je odraz potrošniškega kapitalizma. Ker sem 100%, da če objavimo le 1 res dober recept na teden, pa cel teden nič, da se bodo vsula pisma, kako na KulSlo ni nič več novega. Ampak v resnici prehransko gledano ne potrebujemo več prav veliko, ker med 14.000 recepti je povedano praktično že vse.

O možnosti brez oglasov (nagradna igra sicer ni ravno oglas) ste pa odločali pred dvemi leti s plus paketom. Kot se spomnim je bilo pripravljeno za kvalitetne vsebine brez vsakršnih reklam plačevati 0,0006 odstotka obiskovalcev.

In nenazadnje, nagrajeni bodo recepti, ki bodo dobri, kdor se ne potrudi, ne bo dobil nagrade. Kaj poglejte si vrstni red in se točno vidi, kateri recepti se dvigajo.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

23. apr 2012 19:40

marjeta10 je napisal/a:

,najrajši imam kavne kapsule okus amareto in čokolada ,ampak ji ni za dobiti,vse druge edino mojega najljubšega okusa ni.

V soboto videno v Sevnici, 19 škatl s tem okusom.

rimljanka

marjeta10  

član od: 5.6.2007

sporočila: 313

24. apr 2012 11:29

Hvala za namig ,ampak je to predaleč ....škoda.

lp

marjeta10

Amanda Angelic  

član od: 11.3.2010

sporočila: 172

7. jun 2012 12:09

Morda je na kateri od teh 44 strani že napisano, vendar na žalost nimam časa brati vsega, me pa zanima, ali se sladka smetana iz Hoferja stepe v trdo?

Poleg tega imajo trenutno na voljo 3 različne - ena je v tetrapaku, druga v temno modrem in tretja v belo-oranžnem lončku. Katero bi priporočali?


Hvala & LP,
 AA

Amanda Angelic

aby  

član od: 18.5.2008

sporočila: 539

7. jun 2012 13:17

AA, tista smetana v temno modrem lončku se meni še ni stepla v trdo (pa sem dolgo miksala), tista v rumenem lončku pa. Mislim, da imata različen delež maščobe (rumena ima večji delež).

aby

bojanam  

član od: 18.7.2003

sporočila: 598

7. jun 2012 13:29

Tudi ona v modrem tetrapaku (200 ml) se lepo stepe.

Bojanca

Amanda Angelic  

član od: 11.3.2010

sporočila: 172

7. jun 2012 13:36

Hvala! Bom poskusila in javim, če se spomnim; morda pa pride še komu prav!

Amanda Angelic

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti