Multi praktik

neznan uporabnik

18. dec 2001 13:30

No, zdaj ga pa imam. Je Moulinex Genius 2000. Pribor je naslednji: - 3l osnovna posoda - velik nož za seklanje in miksanje - kavelj za gnetenje in mešanje - plošča za fino rezljanje in rezanje (prepisujem iz navodil) - plošča za grobo rezljanje in rezanje - plošča za pomfrit - metlica za stepanje - ožemalnik za citruse - sokovnik s posodo za "meso" - nastavek za miksanje (enako kot je pri Gorenjevem posebej, gre tu na isti nastavek kot glavna posoda) - mini sekljalnik (kot je v kompletih pri paličnem mešalcu) - posoda za shranjevanje pribora, ki se jo lahko pritrdi na multi praktik (zelo praktično, da se vsi priključki ne valjajo okoli) Skratka, dela vse. Je precej tišji kot Gorenjev, sam prepozna nastavek in prilagaja hitrost. V nedeljo sem že poskusno naredila torto in lahko rečem, da takega snega nisem naredila še z nobenim drugim aparatom, sam biskvit pa je 2x višji kot drugače. Skratka, midva sva navdušena in ga priporočava vsakemu, ki bi rad zamenjal stari multi praktik na boljšega (sploh lastnikom Gorenjevih, ker drugega, ki bi bil boljši od njih nisva uspela najti). Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti