Hvala za vse držane pesti.Sem pa končno izbrskala moje cilindre....0,75 in 1,50
Roncolino

Tortilje s pivsko omako iz čokolade
Kam pa to hodiš na preglede, da si morala plačati? Jaz še nikdar nisem plačala okulističnega pregleda, pa imam leče od leta 1986, očala pa sem seveda nosila že prej in tudi zdaj jih kak dan ali dva v tednu.
OgnjičZgleda, da so pri nas na kmetih manj pogoltni dohtarji...in superca, da imajo primerne leče zate! Leče so zakon!
OgnjičKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | Venturini |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Tortilje s pivsko omako iz čokolade

Jabolčna pita s kokosom