"smeski" v forumu

marta  

član od: 31.8.2001

sporočila: 457

tema odprta - 4. dec 2001 11:31 | ogledi: 2.492 | odgovori: 5

Lepo prosim, bi mi kdo povedal, kako naj pri sporocilih v forumu prilepim tiste figurice? Saj vem, nekje ste to ze opisali, pa nekako ne morem najti. Hvala za pomoc!

Marta

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. dec 2001 11:42

Opisano je v pogosto zastavljenih vprašanjih, ki so dosegljiva iz prve strani foruma. Sicer pa kliknite na smeškota z laski, ki je nad oknom za sporočilo in odprli se bodo smeškoti. Izberete ga in kliknete, pa se prilepi! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

marta  

član od: 31.8.2001

sporočila: 457

4. dec 2001 12:02

Jernej, hvala za odgovor. Ko kliknem na smeskota z laski, se mi ne odpro smeskoti-sploh se nic ne zgodi. To sem poizkusala ze prej, pa ni bilo nic, zato sem posumila, da je nekaj narobe....najbrz je kaj z mojo mrezo oz. PC-jem. LP Marta

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. dec 2001 14:04

Z mrežo ni nič narobe. Očitno vam ne odpira dodatnih oken brskalnik. Lahko imate pokvarjeno inštalacijo, lahko pa imate nastavljen kakšen program, da blokira odpiranje dodatnih oken zaradi reklam. Po mojem imate pokavrjeno inštalacijo in imate probleme tudi na drugih straneh. Svetujem, a si čez inštalacijo ponovno inštalirate brskalnik. Katerega pa sploh imate? Ta hrošč se rad pojavi pri IE 4 in 5 ter 5.5 verzijah. Pol glave dam, da imate enega od navedenih... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

marta  

član od: 31.8.2001

sporočila: 457

4. dec 2001 14:40

Kot vedno imate prav, Jernej. Trenutno sem na drugem racunalniku-, tu pa vidim smeskote!!!! Hvala, Jernej! Marta

neznan uporabnik

9. dec 2001 22:56

Mira Palhartinger

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti