Jaz imam AMC posodo in mi je kuhanje na sopari že stalna praksa, zelenjave, štruklji, njoki s češpami... tako da sploh ne znam več kuhati v vodi. Saj res da je malo dražja posoda samo pa imaš vse v enem, posodo na soparo, ponev, pekač in še kaj bi se dobilo. Jaz sem z njo zelo zadovoljna.
kažotk
Kuhanje zelenjave na pari
Jaz imam posodo od zeptra, ki ima lonec za kuhanje na sopari in je zelo dober. Priporočam tudi ostalim.
LP!
fakin712
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
