Ne vidim prav nobene logike v tem, da bi kuhano kašo prali. No, jaz je gotovo ne bi, niti, če bi jo kuhala v navadni vodi. Le zakaj? Katera kaša (mislim, proizvajalec) pa ima to napisano?
Ajdova kaša
Kupila sem Natur Pur od Špara. Novodila so v nem (na paketu) in slo (na deklaraciji) in na obeh piše tudi umivanje po kuhanju. Zdaj tega ne bom več počela.
mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
