Astma

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

17. jul 2013 11:46

Hvala . Sem dobila veliko napotkov in nasvetov, zdaj pa da ugotovim, kaj mi paše in kaj ne. Morje še letos pride, tako, da vidim kako bo. Tudi kakšen pohod v hribe ... kolesarjenje, plavanje ... Se bom držala tega nasveta: Don¨t worry be happy . Hvala še enkrat vsem .



Mayisa

Sporočilo je spremenil(a) Mayisa. dne 17. 2013 11:47

arosa  

član od: 24.4.2012

sporočila: 32

24. jul 2013 15:59

Zdaj, ko si dobila že toliko tako "dobrih" nasvetov ti bom pa še jaz nekaj povedala. Ne verjami vsega, kar ti pripovedujejo. Astma je huda bolezen in se ne zdravi kar tako (da ne ponavljam kozlarij). Jaz imam kar veliko 

izkušenj. Bila sem tudi 15 dni intubirana. Ne veš, kako je če ležiš privezan na posteljo, ne moreš nič povedati in

si odvisen od aparatov in od osebja. Tega ne privoščim nikomur. Zato ti svetujem, da se obrneš na stroko. Mogoče na zdravnico dr.Adamičevo s klinike na Golniku. Imajo pa tudi ambulanto na Zaloški 29 v Ljubljani. So zelo prijazni in si vzamejo čas za bolnika. Hišni zdravnik naj ti da napotnico za hitri pregled in boš hitro na vrsti.

Želim ti, da se čimprej začneš uspešno zdraviti. Če te pa še kaj zanima se oglasi in če bom mogla ti bom rada pomagala. lp

arosa

Lakica  

član od: 24.7.2008

sporočila: 254

26. jul 2013 10:02

Če se le da, se lahko vse pozdravi z naravo; splošna medicina velikokrat naredi več škode kot kaj koristnega.... preizkušeno;itak pa je vse odvisno od tega kaj, od kod in kakšno hrano uživamo

Lakica

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

26. jul 2013 11:44

Lakica,

ne bodi naivna. Bolnišnice so prepolne ne samo zanikrnežev, ki so si evidentno sami nakopali svoje bolezni, ampak tudi ljudi, ki v življeju glede zdravja niso naredili nič narobe. Saj se tudi jaz povsem strinjam, da, če se le da, so  rožice in oljne kopeli dobro zdravilo - ampak samo, če se da, in da se pri vsakdanjih boleznih, ki tako ali tako bolj kot ne same minejo, če le pustiš naravi dovolj časa. Velikokrat se pa ne da. Tisti zadnji stavek si pa lahko nekam zatakneš, ko zares zboliš. Resnično ti ne želim, ampak bi ti koristilo, če bi se za en dan znašla v arosini koži - me prav zanima, ali bi tudi tarkat, ko bi v mukah lovila sapo bi in ti od napora izstopale oči, če vedno vztrajala, da je treba samo naravi prepustiti, da opravi svoje, ali bi se strinjala, da ti državni plačanec končno spusti zrak v pljuča (pa da bi ti potem zraven še sosedova Micka spustila pridigo o zdravi prehrani, ker tisto pohanje od prejšnjega tedna...... ).

Malo zmernosti nikoli ne škodi, sploh ne, ko gre za zdravje in zdravo življenje.

 

 

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti