Električna metla

harmonija  

član od: 12.8.2003

sporočila: 222

tema odprta - 28. jul 2006 8:25 | ogledi: 7.930 | odgovori: 15

Ojla!

Kakšne so vaše izkušnje z njimi, punce

Lep pozdravček

harmonija

Pekarica  

član od: 10.10.2005

sporočila: 255

28. jul 2006 9:45

Jaz prisegam na klasiko, brez elektrike, razen nujna uporaba sesalca za tekstil, preproge... Pekarica

harmonija  

član od: 12.8.2003

sporočila: 222

28. jul 2006 10:30

Hja, saj sem jaz tudi. Do sedaj. Ampak pri psu in treh (beri: mulcih), ki bi najraje videli, da bi bilo stanovanje samočistilno, sem začela razmišljati o variacijah na temo Lep pozdravček! harmonija

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

28. jul 2006 10:37

Električne metle so en živ obup...ne nasedaj reklamam ker boš zelo razočarana, tvoja denarnica pa še veliko bolj. če že...ti predlagam robota - sesalec - elektroluxovega...sem ga videl v delovanju pri znancih in me je navdušil..... Najbolj pomembna prednost se mi zdi v tem, da glede na to kako ga sprogramiraš lahko očisti stanovanje ko te ni doma...tudi efekt čiščenja se mi ni zdel zanemarljiv, težave ima edino pri vogalih, čeprav se mi zdi da je z novejšo različico tudi to rešeno. Razmisli!! še slika naprave : http://www.darty.com/wcsstore/Darty/fr_FR/images/p escada Sporočilo je spremenil(a) escada dne 28. jul 2006 10:40:32

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

28. jul 2006 11:00

Escada, tole je pa zanimivo, za to sem že vedela, a v praksi ga nima še skoraj nihče. Kakšen je torej efekt? in kako je, če imaš veliko npr. stolov...vogalov....tepihov...

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

28. jul 2006 11:36

Jaz pa lepo posesam vsak dan celo stanovanje pa je hitrejše kot pometanje. jade

harmonija  

član od: 12.8.2003

sporočila: 222

28. jul 2006 11:39

Ojla! Ja, Moja, točno tako. Za temeljito čiščenje je pri hiši navaden sesalec, pa Igeo potegnemo ven za generalke, pa tudi na kolena gremo, za pometat dvakrat na dan bi pa mogoče ... Lep pozdravček! harmonija

moja  

član od: 18.9.2004

sporočila: 163

28. jul 2006 12:02

Tale moja varianta je za tisto pometanje za sproti. Se posuje sladkor, te motijo drobtine na tleh itd. Za to ti pride prav. Ni ti treba vzet še smetišnice, samo priklopiš pa je. Všeč mi je, ker je vrtljiva in dovolj dobro "pomete" pa tudi baterija zdrži kar nekaj časa. Še celo nasprotni spol jo kdaj prime... je bolj na easy moja

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

28. jul 2006 12:16

Tale robotski sesalnik izgleda zelo dobro. Mislim, da bo to rešitev za mene. Da bo sesal v moji odsodtnosti. Odkar sem tukaj, kjer trenutno živim, sovražim zvok sesalnika. Naši "tazgornji sosedje" sesajo 3 krat dnevno. Kuhinjo, ki je najbolj "sesan" prostor, imajo nad kabinetom, v katerem delam. Si predstavljate zvok sesalca, zadevanje v radiator, vlečenje sesalca po stanovanju?" Vmesna plošča pa neizolirana. Enkrat se mi bo zagotovo zmešalo. Kako si želim, da bi uporabljali metlo, pa je žal ne. Skratka, grozljivka. Vsakič ko zaslišim znan in osovražen zvok (vlečenje sesalnika iz stopnišča v kuhinjo), grem ven ali pa dam prat perilo ali si na ves glas prižgem radio. mimika

moja  

član od: 18.9.2004

sporočila: 163

28. jul 2006 12:35

Pa kaj nimajo drugega dela kot da ves čas sesajo mimika? Ali pa so le tako "mahnjeni" na čistočo? To bi tudi mene spravljalo ob pamet. moja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti