Električna metla

simonasovre  

član od: 8.8.2002

sporočila: 101

28. jul 2006 13:03

moja, tudi jaz sem si nabavila takšen pripomoček in sem z njim za manjše ( smeti, lase in vse kaj se drobi po tleh) zelo zadovoljna, tudi cena ni previsoka, poleg tega je uporabna tudi za čiščenje zunanjih teras in podobnih prostorov, kjer ni vedno napeljana elektrika. Simona

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. jul 2006 13:16

Mi tudi imamo swivel sweeperja in smo z njim zadovoljni. Sem pa nekje videla, da obstajajo tudi taki v obliki trikotnika, da z njimi prideš v vsak kot. Loni Makaroni

mamka  

član od: 10.7.2006

sporočila: 434

28. jul 2006 17:29

Hoj Tudi jaz imam smetilce (13 in 8 let in zajec) v hiši, zato mi je tale električna metla kar zanimiva. Le nekaj nisem zasledila ali pa sem spregledala. Kako se ga pa sprazni - smeti namreč. Upam, da je enostavno, ker imam doma že nekaj zakompliciranih aparatov, ki jih sploh ne vzamem iz polic. Včasih je enostavna uporaba velika prednost. mamka

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

28. jul 2006 18:47

Pri nas imamo sesalec Vorwerk je v obliki metle -enostavno ,praktično, hitro.Metlo na "roke" imamo samo še za po stopnicah in balkonu pometat.Ko sva se odločala za nakup me je moj vprašal če za ta denar dobiš še gospodinjo zraven , sedaj pa po nekaj letih je pa zadnjič priznal ,ko smo nekaj govorili,da je vreden tega denarja. Lepo pa radi se imejte. ursa40

majdi  

član od: 18.11.2003

sporočila: 359

28. jul 2006 20:41

Mi imamo tudi swevel sleeper. Je zelo praktičen in enostavno se smeti odvže ven, samo stisneš in je prostor, kjer so smeti zunaj. Majda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti