Bosch multifunkcijski gosp.aparat mum 4655+ prodam

Nežinka  

član od: 19.7.2006

sporočila: 191

tema odprta - 26. jul 2006 19:29 | ogledi: 4.078 | odgovori: 5

Bosch multifunkcijski gospodinjski strojček:

- osnovna pogonska enota s plastično posodo bele barve s pokrovom, metlico za stepanje (2x) in gnetilnim kavljem

- steklena visoka posoda za miksanje (za pripravo napitkov in podobnega)

- nastavek rezalnik s 3 diski

- nastavek za mletje mesa

- nastavek za mletje žitaric

- nastavek za pasiranje

- ožemalnik za citruse

Aparat je v precej dobrem stanju, največ se je uporabljala le posoda za mešanje in stekleni mixer za pijače. Malenkostno je poškodovan ščitnik za pasiranje, vendar ne bistveno. poleg so še vsa navodila za uporabo in pripadajoči dokumenti.

Aparat je podoben temu na sliki (drugačna je grafika na osnovnem aparatu in ima več dodatkov, kot jih je na sliki tu), ogled mogoč v Ljubljani:

http://images.amazon.com/images/P/B00009LH7Y.03._SS400

Cena: 25.000 SIT

Vsa vprašanja pa lahko kar tu, mar ne

Neži

Nežinka

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

2. avg 2006 11:43

Na tak aparat meljem žito (ni boljšega kot doma sveže mleta moka),gnetem testo,stepam,delam napitke...vse splošno uporaben aparat Vesna Leben

mufin  

član od: 19.11.2004

sporočila: 259

2. avg 2006 12:09

Zanimata me priključka za mletje mesa in mletje žitaric. Bi bilo možno? Cena? mufin

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

2. avg 2006 12:14

Jaz si takle strojček želim že dlje časa. Zakaj pa ga prodajaš, če ni skrivnost? strelka

Nežinka  

član od: 19.7.2006

sporočila: 191

2. avg 2006 12:26

Oj! najprej hvala ligojni, da je spet potegnila oglas na prvo stran ;) Strelka, prodajam ga zato, ker ga ne uporabljava ravno veliko (sploh ne priključkov) in imava raje male pripomočke. Ročni mixer, pa palični mešalnik, tega pa res zelo redko potegneva iz predala. Še redkeje sva sestavila kak priključek, saj je to malo zamudno, če rabiš to za kako malenkost (sestaviti, pa potem razstaviti in oprati). Je pa zato strojček v dobrem stanju in se mi zdi neumno, da nama dela napoto, če si ga nekdo želi in bi ga veliko uporabljal! mufin, sicer bi najraje prodala kar vse skupaj nekomu, a lahko tudi po delih :) Torej Neži Dan, ko se nismo smejali, je minil nekoristno :)

Nežinka  

član od: 19.7.2006

sporočila: 191

2. avg 2006 13:09

Drage moje, z veseljem (najbolj mojim) sporočam, da je (vsaj virtualno) strojček prodan. Če pa še kaj najdem za naprej dat, se vam javim. LP Neži Dan, ko se nismo smejali, je minil nekoristno :)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti