Aparat za peko kruha

solzica  

član od: 12.8.2002

sporočila: 73

10. jul 2003 13:43

Moram povedati, da je aparat za peko kruha zelo primeren za pečenje bagetk, dopeko žemljic... Skratka uporabljati sem ga začela kot "klasično" pečico. Hitreje je gotovo kot da bi grela pečico za dve bagetki ali dve žemljici. Ali uporabljate tudi drugi kako drugače aparat? Napišite, da malo podelimo nasvete za olajšanje dela. Pa lep poletni pozdravček! Solzica

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

11. jul 2003 6:59

Solzica, daj no malo bolj pojasni, ako uporabljaš aparat za druge namene, dopeko npr? Mene zanima npr za zmrznjenn rogljiček ali dva, da ni treba celega pleha v pečici greti.. Ali rogljiček, žemljico...surovo položiš na dno (brez mesilnih kavljev) in vključiš, ali kako?

solzica  

član od: 12.8.2002

sporočila: 73

11. jul 2003 7:08

...če recimo pečem žemljice, ki so zamrznjene, jih prej v MV na pol odtalim, potem pa položim na dno pekača, vklopim program za pečenje(12 se mi zdi, ne? ) in... pečem dokler se mi ne zdi, da so gotove. Bageto pa kupim v trgovini in jo prerežem na pol, obrnem navzgor, da nadev ne izteka, in dopečem. Zelo lepo se zapeče. Se mi zdi, da ne dosti drugače kot v pečici, če še ne boljše. Prav tako pečem te francoske rogljičke(odtaljene in rahlo vzhajane). Počasi Dva po dva. Je treba malo počakat mojim... Tortica, če še te kaj zanima, kar vprašaj. Solzica

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

11. jul 2003 8:48

Hvala , Solzica, če mi bo kaj zaštekalo, te bom vprašala. Je pa to ideja in pol!

solzica  

član od: 12.8.2002

sporočila: 73

11. jul 2003 11:38

Vsekakor je cenejša varianta, da zakurimo to "pečico" kot pa ono veliko Če boš tudi ti kaj "iznašla" poročaj. Sončen pozdravček! Solzica

neznan uporabnik

16. jul 2003 13:28

Mene pa zanima glede na to, da imam prav tako idejo kupit ta aparat za peko kruha, kaj priporočate od novih modelov in če slučajno kdo ve za kako akcijo. POLEG tega pa bi vprašal, tisti ki imate doma ta aparat, koliko ga dejansko uporabljate in koliko še vedno kupujete kruh v trgovini. Hvala! :) Bliskec

solzica  

član od: 12.8.2002

sporočila: 73

16. jul 2003 15:35

Bliskec, bi ti priporočala, če nisi daleč od meje z AUT, da pogledaš tam, zato, ker imajo v Metroju v akciji te aparate za borih 50 EUR in čisto nič drugače ne pečejo kot ta iz Interspara, recimo Clatronic ali pa Severin. Sama imam Clatronica BB2605 se mi zdi, uporabljam pa ga vsak drugi dan. Kruha v trgovini več ne kupujem, razen če res ni zelo zelo nujno. Pa še vsak dan lahko ješ malo drugačen kruh. Mislim, da se bodo vsi, ki aparat imajo, strinjali z mano. Tudi mami sem ga podarila, ker je bila zelo navdušena in par kolegic ga je tudi že kupilo. Skoraj bi si že provizijo zaslužila NE ODLAŠAJ DOLGO Z NAKUPOM!!! Solzica Sporočilo je spremenil(a) solzica dne 16. jul 2003 15:35:32

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

17. jul 2003 9:20

Kje pa je ta Metro, katerega omenjate? Zivim blizu AUT meje, vendar ne vem, ce na pravem koncu lp Dana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti