Vidim, da ste me vse razumele kaj iščem. Hvala vam za vse linke in nasvete. Sem ugotovila, da sem se malo prenaglila, saj sem najprej šla pisat sem na forum in šele potem šla iskat po googlu.
Sem videla, da je tega veliko tam.
Lp,
silly_me
Ameriška pita
Kolegice so me malce prehitele, ker dopoldan nisem mogla na računalnik. Glavno, da se je problem rešil, a ne? Veliko užitkov pri jedi ti žrlim.
fakin712
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
