Zanima me kaj se s temi anketami dogaja. So le nam v razvedrilo ali so namenjene kakšenemu resnemu obdelovanju in objavi? Sicer pa, meni so všeč - tako ali drugače. Zato pa me firbec matra (he, he).![]()
Lep dan!
Ana
Zanima me kaj se s temi anketami dogaja. So le nam v razvedrilo ali so namenjene kakšenemu resnemu obdelovanju in objavi? Sicer pa, meni so všeč - tako ali drugače. Zato pa me firbec matra (he, he).![]()
Lep dan!
Ana
Jernej - Urednik Kulinarične SlovenijeKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Odlično hitro kosilo

Najboljši limonini razpokančki