Ligojna, jaz jih še imam, ampak danes in jutri žal "fizično" ne morem do pošte. Lahko ti jih pa osebno dam, če prideš kaj okrog.
ZIMA

Burito palačinke z lososom
| rozanec je napisal/a: |
| Pri meni čaka še 20 šparovih nalepk. Tisti, ki mi prvi napiše ZS s svojim naslovom, jih dobi.
Lep dan in veliko se smejte |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Burito palačinke z lososom

Dušene školjke s pivom na sredozemski način