Za rojstni dan sem dobila kompet iz Top shopa - za peči torte - polkrožne, s filo na sredini...a ma še katera to? Imate kakšen dober recept za kremo? Nisem še sprobala, pa bi rada - sm bi še kakšne izkušnje rada prej slišala!
Hvala
Urška
Za rojstni dan sem dobila kompet iz Top shopa - za peči torte - polkrožne, s filo na sredini...a ma še katera to? Imate kakšen dober recept za kremo? Nisem še sprobala, pa bi rada - sm bi še kakšne izkušnje rada prej slišala!
Hvala
Urška
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.