Pozdravljeni,
prosim za nasvet - doma imam kar nekaj medu v kozarcih (imela ga je mami) - nekaj kozarcev se je spremenilo v kristale, pa pravi mož, da je zanič. Jzst pa vem, ko ga je mami nekako pretopila... Kakšen nasvet?
LP
M
Pozdravljeni,
prosim za nasvet - doma imam kar nekaj medu v kozarcih (imela ga je mami) - nekaj kozarcev se je spremenilo v kristale, pa pravi mož, da je zanič. Jzst pa vem, ko ga je mami nekako pretopila... Kakšen nasvet?
LP
M
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.