V današnjem Večeru zopet piše,da bodo morali slo.državljani ,ki delajo v Avstriji plačati oz. oddati napoved za dohodnino v Sloveniji.Zanima me kaj ve mislite o tem novem zakonu?
Balu
balu
V današnjem Večeru zopet piše,da bodo morali slo.državljani ,ki delajo v Avstriji plačati oz. oddati napoved za dohodnino v Sloveniji.Zanima me kaj ve mislite o tem novem zakonu?
Balu
balu
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Ploščati špageti z morskimi sadeži

Mini čokoladni hlebčki