Tudi jaz imam še 4 šparove smrečice. Prva, ki piše na ZS jih dobi.
pa pa
alexis

Jabolka v srajčki
Jaz jih imam tudi nekaj. Če jih kdo rabi.
marelicaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Jabolka v srajčki

Pure svedri s paradižnikom in baziliko