Polne ste idej, punce, občudujem vas!
Jaz pa kar ne vem, kaj bi. Se mi zdi, da kar naprej isto kuham. Ampak ob vseh teh idejah na forumu bi bil pa to skoraj greh, a ne!
Lep vikend vsem!
jasna
Predelava ostankov
Meso iz juhe pri nas porabimo na dva načina ali ga narežemo in ga damo v juho ali pa ga narežemo in ga damo v solato. Njam
tamalaursa
Skoraj vse ostanke lahko porabite v raznik polnjenih kruhkih, raviolih, tortiljah, kjer date gor vse, kar je ostalo, pa še kaj novega zraven, pa razni "povšterčki" iz slanega krhkega testa so tudi dobri polnjeni z ostanki kakih bolj gostih omak...
Veri
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
