ja loni bi lepo prosila, ker sem že lada odpovedni rok in se res malce mudi.
Hvala za informacije!
lep dan vsem
tamara

Kraljevska jajčka s holandsko omako
Pridna študentka 3. letnika elektro f. (moja nečakinja, pridnost ima seveda po teti = meni
) išče sobo oz. bi šla za sostanovalko na lokaciji Vič, Rožna dolina, Center dokler ne dobi sobe v študentksem domu. Hvala za kakršen koli info.
Samo na prvo stran portala vlečem...če je morda med dopoldanskimi obiskovalci kdo, ki bi kaj vedel, slišal, nudil...v zvezi z gornjim postom.
Ognjič ![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Kraljevska jajčka s holandsko omako

Goveji file s štruklji in rdečo vinsko omako z grenivko