no,moj mož pa pravi da bo en kotel golaža premalo,da bo treba skuhat še vampe
Vesna Leben
3. srečanje kulslo 20. maja 2006 v peklu - prijave
Javim se kot pomočnik za kuhanje vampov če mi seveda zaupate
Jernej, kaj si mojega Martina že štel zraven? Koliko bo ta činkih?
Lp, Sara
veverica
Sara: Nisem, ker nisi povedalo koliko vas pride. Kaj so to ta činki?
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije Če bo slučajno mikrovalovka tam lahko naredim tortilje in mehiški fižol, ostale zelenjave bo pa tako ali tako zadosti.
lp Vesna
Jernej, "ta činkani" pomeni "ta mali", torej Martin, ali pa tvoj Aleksander! Sama še ne bom oddala prijave, ker si še v službi nisem našla zamenjave (delam namreč nočno iz sobote na nedeljo). Upam, da mi bo uspelo!
Vse vas lepo pozdravljam!
Galja
Jaz prinesem še eno velko postrvo(3-4 kg), za na žar,bom jo prej narezala in v marinado dala ,da bo za jest.
čao val
val
Val, če je tako velika, pa jo napolni. Jaz jih polnim tako:
http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=6134&besed
Lep dan vam želim 
Jaz bi tudi pršla,pa ne vem kaj vse moram narediti????Luci
LUCI
Mi prinesemo se domaco mesano vlozeno zelenjavo. To je mesanica paprike, gobic, ...)
Lp, Maja
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
