No, če pa tole ni lepa cifra, pa ni kaj......Menda smo začeli s 25......lepo, lepo....
UŽIVAJTE, čakamo fotke!
Lp, Sara
veverica
3. srečanje kulslo 20. maja 2006 v peklu - prijave
Prišla bom sama, prinesla pikantne klobasice, borovničke, kavo, sladkor. Lep dan
Loni, če pride, pride sama, pleničnik jo je popihal v Olimje v toplice, kamor sem bila povabljena tudi sama. Ne vem, če mi bo uspelo kaj scvariti, glede na to, da sem namesto za štedilnikom, zadnja dva dneva doma kar na WCju.
Loni Makaroni 
Loni: Nima veze, pridi! Kaj se vsi tolk obremenjujete zaradi hrane. Sam sem naredil 50 ražnjičev, kar je več kot nas je (dva in pol). Verjetno bo večina tako prinesla. Tako da komot nahranimo še ena usta no...
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije Loni prinesi dobro voljo, pa bo bolje kot kakšna sladica ali karkoli drugega
Kot je rekel Jernej, hrane je dovolj, za dobro voljo pa ni še nihče rekel, da jo prinese. No evo, imaš možnost.
Lep dan vam želim 
Žal moram odpovedati 2 osebi. Zbolela sem že v nedeljo in nikakor se ne morem pozdraviti. Kreham kot zmešana, kuham kar v postelji, tako da žal ne bom uspela priti.
Se pravi -2 osebi.
Suzi
Mleko za v kavo še rabmo!!!
LP Matjaž
Ažo-Koh
Tako. Prijavljam še našega 14 letnika (sedaj, ko je izvedel za Dolorisino hčer..)
Matjaž, a pripeljem kravo?
Tina
evo prinesem mleko za kavo
tejča
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
