Kot kaže nam bo vreme naklonjeno,danes dokončno sporočam,da pripeljem s sabo še kolegico ter majhne punčke.Opažam da so hrenovke malokrat omenjene,zato jih vržem v hladilno torbo še nekaj,to bo za otroke.
Lepo se imajte,se vidimo!
kuharca37
3. srečanje kulslo 20. maja 2006 v peklu - prijave
Ja, mamamia, točno tako pravimo tudi v KK 



Ognjič
Tako kot pravijo v kk in mariboru,pravim tudi jaz,pridem pa če bom tud mokra.
jelcy
To kuharica37- upam, da tudi jaz spadam med te otroke (ni boljšega kot na žaru pečena hrenovka).
Lep dan vam želim 
Pa jetrca na žaru tud niso za stran metat.
Dolores
Ej Dolores, ti pa res nimaš slabga okusa.
Matjaž
zdaj sem videla, da se spet dobite. žal mi je, da se vam ne morem pridružiti, želim pa vam veliko smeha in lepo druženje. (pa seveda lepo vreme)
pppp
Z veseljem popravljam število članov, pridemo namreč vsi štirje - mož se je odločil, da delo počaka, takšna prijetna druženja se pa ne dogajajo vsak dan. Torej, dvoma ni več - vidimo se v Peklu.





Lp,
Jernej kakšan je sedaj cifra?
veverica
Točna številka ni znana, ampak v najboljšem primeru pride 118 osebkov
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične SlovenijeKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
