Paket plus

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 931

29. apr 2006 17:32

Frklja lepo si odpri stran o +paketu, ki ti jo je dal Jernej in si dobro preberi, pa ti bo vse jasno. Plačati pa ga je potrebno, da lahko navadni smrtniki, ki ga nimano lahko veselo šarimo po Kulinariki. Pa samoglasniki so v abecedi zato da se uporabljajo. Pa brez zamere. Lep deževen pozdrav zinka

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

29. apr 2006 22:57

jernej je napisal/a:
Ja saj sem bil malo ironičen. Plačujem osnovno, dodatno. Ampak na MRI se čaka 12 mesecev, razen če sam plačaš 200 jurjev, potem sem pa lahko v 14 dneh na vrsti Tako da... čez 12 mesecev. Mi je pa zdaj ena prijazna obiskovalka povedala, kje je le 4 mesece Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej, v Lj. na Medilabu je čakalna doba od 7 do 9 tednov. Preverjeno, ker se je moja hči tam naročila. Mogoče ti bo tale podatek v pomoč. ) Julija Sporočilo je spremenil(a) Julya dne 29. apr 2006 23:19:31 Sporočilo je spremenil(a) Julya dne 29. apr 2006 23:19:57

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

29. apr 2006 23:00

Kako mi je pa tole "ratalo", se mi pa tudi ne sanja. Julija

Sasenka  

član od: 5.9.2005

sporočila: 252

30. apr 2006 1:20

Julya, čisto BTW in nič v zvezi s temo - na MRI sem jaz v Medilabu čakala malo manj kot celo leto (in potem po vezah in poznanstvi prišla z napotnico na vrsto čez 4 mesece), oče bi čakal ravno toliko, pa se je odločil, da se bo skeširal. Morda igra vlogo tudi to, za kateri del telesa rabiš MRI.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

30. apr 2006 10:10

REs je. Rabim za ramo, in na MediLabu nimajo MR-i-ja za ramo, ker jim manjka ustrezna tuljava Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

30. apr 2006 21:31

Sasenka je napisal/a:
Julya, čisto BTW in nič v zvezi s temo - na MRI sem jaz v Medilabu čakala malo manj kot celo leto (in potem po vezah in poznanstvi prišla z napotnico na vrsto čez 4 mesece), oče bi čakal ravno toliko, pa se je odločil, da se bo skeširal. Morda igra vlogo tudi to, za kateri del telesa rabiš MRI.
Moja hči se je naročila za MRI kolena. Res pa je imela napotnico iz Poliklinike od travmatologa. Glede na to, da jim moraš napotnico faksirati ali poslati, je možno, da na podlagi tega določajo datum pregleda. lp Julija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti