Ja, ste kot mame, sestre in bratje, pa očetje tudi kdaj in prijateljice, s katerimi se je mogoče pogovoriti prav vse. Toliko kot kulinarika nudi, ena oseba itak ne more.
Lp


Dolores

Indijska vegetarijanska skleda
| Teka je napisal/a: |
| Tudi jaz se tu zelo lepo počutim, škoda le ker sem postala odvisnica |
| Ognjič je napisal/a: |
| kdor ga še nima, naj PLUSKA kupi, da bo jernej lahko delal. Kje se bomo pa spet našli, če ta kulinarika "krepne"..., je tako luštno tukaj |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Indijska vegetarijanska skleda

Biskvit s slivami