Dobila sem večjo količino zamrznjenega ribeza, pa ne vem kaj naj naredim z njim.Prosila bi če imate morda kakšen recept(naprimer za pecivo).
kalcicl
Dobila sem večjo količino zamrznjenega ribeza, pa ne vem kaj naj naredim z njim.Prosila bi če imate morda kakšen recept(naprimer za pecivo).
kalcicl
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.