Kje pa ste? Kaj ste šle na izlet? Kaj bom morala počakati do nedelje?
Tudi jaz bi se rada sprostila
Anamarija
Malo za spoščanje živcev ;)
Anamarija,
če klikneš na link, ki ga je napisala Piščanec, moraš malo počakat ... in predvajal se ti bo filmček, ki zelo nazorno pokaže, kako nastajajo lepotice na plakatih ...
Iz čisto povprečne deklice nastane fatalna ženska za reklamo. Ti lahko polepša dan v tem smislu, da slike, ki nas gledajo s plakatov, revij ... niso slike pravih žensk, ampak da ogromno naredi retuširanje, make-up ...
Pa lep dan!
smrketa
anamarija,
kot bi rekli, fora je v lepoti, ki nam jo servirajo. Na začetku vzamejo čisto navadno žensko, s ceste, nič posebej lepo ( čeprav sem jaz v tistih letih, ko so vse ženske pod 50 let mlade in lepe ). To žensko kozmetično obdelajo ( pudri, make up in te fore, in na koncu ji računalniško podaljšajo vrat in popravijo linijo ramen. Takšna oseba, kot pride na koncu na plakat, v resnici sploh ne obstaja, nam jo pa ponujajo kot pojem lepote ( in stem trpinčijo milijone...........................ampak to je že druga zgodba).
ežoj
| ežoj je napisal/a: |
| in stem trpinčijo milijone...........................ampak to je že druga zgodba. |
Rožanec, si pa prava podoba konkretnosti. Torej, dol z idealno lepoto! Ampak do novega leta se bo pa vseeno treba spraviti v formo, kaj misliš?
Lp
Dolores
V formo za kaj dolores?
Lep dan in veliko se smejte 
Ja v formo, da bomo lahko pekle piškote ne?
jade
Smrketa, Ežoj, jaz sem mislila na rozancev link, saj ni važno.Jaz ne vidim nobene razlike 
Koliko dela bi šele imeli, če bi se jaz tam pojavila
Včeraj sem šla k okulistu, mi je slabo izmeril dioptrijo, ja tudi okulisti niso več taki kot so bili včasih. Rozanec in company, kaj čakate se prijaviti?
lp
Anamarija
Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 20. okt 2006 12:45:13
Ja, mislim tako, da solidno zgledaš iz tega ali onega zornega kota.
Lp
Dolores
| anamarija1 je napisal/a: |
| Smrketa, Ežoj, jaz sem mislila na rozancev link, saj ni važno. |
| anamarija1 je napisal/a: |
| Rozanec in company, kaj čakate se prijaviti? |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
