Usnjena sedežna garnitura

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

23. feb 2008 18:48

slišala sem da se lepo vzdržuje s kremo za roke 48.imamo še čist novo ,ker smo nadomestil staro ki smo jo imeli 17 let.sedaj imamo bež prej pa črno.ne menjam za nobeno blago. mesni

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

23. feb 2008 19:23

Imamo 15 let staro usnjeno sedežno iz tovarne Tom.Vsak dan jo obdeluje 5 ritk pa še kakšna.Na njej so zrasli trije pleničarji,ki so zdaj že najstniki,..Vsake toliko jo premažem z mlekom za telo.Nikjer se ji ne pozna njen emšo ,saj je skoraj neuničljiva.Ja pri nas čez kakšnih 15 let bo tudi takšna,... anaeva

katra55  

član od: 10.7.2007

sporočila: 198

23. feb 2008 19:41

Jaz jo čistim s Pampers robčki za rito. katra55

kanta42  

član od: 2.5.2008

sporočila: 2

14. okt 2008 21:28

pravar sem kupila usnjno sedežno proizvajalca Razgoršek, čokoladno rjave barve. Bila sem v hudi dilemi ali mikrofibro ali usnje. Zmagalo je usnje, sedaj po vaših ocenah sodeč mi ne bo žal. Andreja kanta42

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

14. okt 2008 22:43

Ali pozna kdo sedežne garniture RECOR? http://www.lagea.com/sedezne_garniture-recor.html Me zanima mnenje, saj smo jo naročili - usnjeno in to kljub temu da imamo psa ( hm, hm) no ja, bomo videli ( prodajalec je rekel ( no, bog ve kaj bi si jaz v njegovi koži namislil), da imajo oni že 5 let psa - DOGO pr bajti in je sedežna njena in da ji ni nič - sedežni mislim)) Escada

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

14. okt 2008 22:52

Escada, ne bi smelo biti problema. Razen, če ti bo barabinček s kremplji obdeloval sedežno, ampak to bi se pa na takšni iz blaga še bolj poznalo. In kvečjemu je bolj higienično kot blago, če nanj spustiš psa. Ma, navadite ga, da lepo na neko dekco skoči, ko gleda Dnevnik, pa bo. Drugače so pa bajno lepe tele sedežne! fresh

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

15. okt 2008 13:52

Imamo  Natuzzijevo  skoraj belo usnjeno sedežno garnituro in zlato prinašalko. Pa prav dobro shajata ena z drugo, oz. ena brez druge ne moreta. Brez posledic. Smo se pa na priporočilo prodajalca odložili za najdebelejše usnje, ki je bilo takrat na voljo.

Brez skrbi, usnje ne bo poškodovalo psa :))

barbara9

andreychika  

član od: 18.12.2006

sporočila: 40

15. okt 2008 15:18

Jaz imam pol leta belo usnjeno sedežno in kokeršpanjelko (no, psičko že nekaj več časa). Zaenkrat nimam nobenih težav. Če je psička malo umazana (ker če je fejst, jo tak ali tak skopam), sedežno pač pobrišem, ko vstane. Sedežno enkrat tedensko brišem z vlažno krpo, ravno danes pa sem jo očistila s tekočino, ki sem jo dobila pri nakupu, in premazala z emulzijo. Zdaj je spet popolnoma bela. ;) andreychika

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

15. okt 2008 15:42

He he..duhovito. Se sploh nimam namena sekirat, mi s psom živimo in ga sprejemamo kot družinskega člana, normalno da že sedaj vem da bo skakljal gor pa dol po sedežni, ampak smo se to zavestno odločili...predvsem pa je za usnje prevladalo mnenje o vzdrževanju...pobrišeš in dlake izginejo... Pri tej iz blaga, lahko privlečem sesalec z ekstra turbo raketno globinsko krtačo pa dlak ki se zapiknejo v tkanino ne dobiš ven....razen..."eno po eno" - se kdo javi... Escada

Ava  

član od: 28.3.2006

sporočila: 283

7. jan 2013 11:28

Da ne odpiram nove teme - pravkar postavljamo novo usnjeno sedežno in z grozo gledam našega mačkona, kako opazuje vse skupaj. Verjetno bo poskusil malo popraskati po usnju. Ima del debla za praskanje, pa ga ne mika preveč, star usnjen pisalni stol mi je pa že lepo razcefral. Ne vem še, kako bom rešila tole. Imate morda kakšen predlog, kako zaščititi sedežno? Slišala sem za nek sprej za odganjanje mačk, mislim pa da je samo za zunanjo uporabo, ali pač ne. Morda kakšno kapljico na vsak konec sedežne?   Hvala za vaše mnenje. Mačkona imam zelo rada, tako sedežno sem si pa tudi že zelo dolgo želela, sedaj pa imam, kar imam. 

Ava

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti