Ikea

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

27. avg 2006 22:51

Tjas ne vem ali igra bližina kakšno vlogo ali ne. Sicer sem iz Mb, ampak vendar le upam, da ga boste ostale tudi prejele. Sicer pa se tudi sama odpravljam v kratkem v Graz in jih bom povprašala. Zakaj pa ne pošljete maila in povprašate? Potem bi imele odgovor iz prve roke zakaj tako Ali pa v tolažbo, da so jim pošli oz. so vaši že na poti Na njihovem dopisu v slovenskem jeziku piše naslov, katerega vam bom sedaj napisala: Ikea p.p.233 2001 Maribor In novost: člani family ikea od zdaj naprej možna časovno neomejena zamenjava oz. vrnitev kupljenega blaga! Napredek pri Ikei - dopise dobivam v slovenskem jeziku. Prav tako je katalogu priloženo povabilo za obisk trgovine Ikea in navedene novosti seveda v sloveneskem jeziku. Bravo

brkn83  

član od: 25.9.2005

sporočila: 233

28. avg 2006 7:02

ker je veliko govora tukaj o kartici ikea family, me zanima kako jo lahko dobiš, oziromakoliko moraš za njo plačati in kakšne ugodnosti imaš. ker namreč ne obvladam kaj dosti nemškega jezika, sem na njihovi spletni strani sicer brala, sam nism veliko razumela. hvala za informacije že vnaprej. lep pozdrav brkn83

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

28. avg 2006 8:32

brkn83 je napisal/a:
ker je veliko govora tukaj o kartici ikea family, me zanima kako jo lahko dobiš, oziromakoliko moraš za njo plačati in kakšne ugodnosti imaš. ker namreč ne obvladam kaj dosti nemškega jezika, sem na njihovi spletni strani sicer brala, sam nism veliko razumela. hvala za informacije že vnaprej. lep pozdrav brkn83
Za ikea family kartico izpolniš vlogo pri njih, na informacijskem pultu, zgoraj na galeriji. Po novem je brezplačna. Takoj ti dajo kartonček, ki ga lahko še isti dan uporabiš, potem ti pa po pošti pošljejo še pravo kartico. Z njo imaš pri vsakem nakupu zastonj vrečko, pri prevozu blaga na dom imaš zastonj zavarovanje, občasno imajo akcije samo za imetnike kartice ipd. Tudi jaz ne znam nemško, ampak ko nekaj časa spremljaš njihovo spletno stran se marsikaj naučiš. . lp, Marija

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

28. avg 2006 8:35

carmen je napisal/a:
Tjas ne vem ali igra bližina kakšno vlogo ali ne. Sicer sem iz Mb, ampak vendar le upam, da ga boste ostale tudi prejele. Sicer pa se tudi sama odpravljam v kratkem v Graz in jih bom povprašala. Zakaj pa ne pošljete maila in povprašate? Potem bi imele odgovor iz prve roke zakaj tako
Carmen, sigurno je razlika v tem da si ti iz MB, me pa ne. Na mojem dopisu za dvig kataloga je samo njihov avstrijski naslov, za mariborskega prvič slišim. Z maili pa nimam kaj dobrih izkušenj, ker sem jih pisala v angleščini pa ni bilo odgovora. Mogoče bodo tebi povedali kaj več, tam na licu mesta. Vidim pa da nisem edina, ki težko pričakuje katalog vsako leto. lp, Marija

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

28. avg 2006 10:09

No tako, katalogi v Ljubljani so, ravnokar mi ga je prinesel moj dragi. Tjaš, Loni, hitro na Šmartinsko lp, Marija Sporočilo je spremenil(a) galyka dne 28. avg 2006 10:09:28

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. avg 2006 10:32

Je že dragička povedala... Loni Makaroni

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

28. avg 2006 10:39

Loni je napisal/a:
Je že dragička povedala... Loni Makaroni
Ups ... lp, Marija Sporočilo je spremenil(a) galyka dne 28. avg 2006 10:39:26

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. avg 2006 11:03

Nič hudega, ker očitno sem šla jaz prejšnji teden glih en dan prezgodaj gledat, naslednje popoldne so bili katalogi pa že tam. Loni Makaroni

ninky  

član od: 19.1.2005

sporočila: 127

4. jun 2007 11:46

zanima me, ali katera ve, če iz slovenske ikea pisarne v ljubljani, tudi pošljejo katalog na dom ali ga je potrebno it iskat v ljubljano? lp, ninky

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti