Plastificirana pluta

ČRNICA  

član od: 9.7.2008

sporočila: 85

12. apr 2010 10:57

Pozdravljene, tudi jaz imam po celem stanovanju (razen v kuhinji so ploščice) jed.kot je tudi iz linolej plute. Nikoli ne bi menjala z ničemer več. Izdelki so iz alpod Cerknica, v Ljubljani poleg e leclerka v stavbi C, Čudovito se čisti , samo obrišemo z vlažno krpo,je naraven in zelo topel material. Cena je res kar huda 33 e m2, vendar se splača enkrat vložiti malo več , ker je dobesedno skoraj neuničljiv. Jaz sem resnično zelo zadovoljna z njim,smo jo sami položili , smo iz tega foha, kajti eden s.p. ki to tudi prodaja in polaga nam je hotel samo za delo zaračunat, kot smo potem videli iz predračuna reci in piši 1500 evrov, rekel je pa da položi v enem dnevu. Pa smo našli zadevo popolnoma isto kot sem omenila v Alpod-u.Je pa tudi click sistem. Črnica

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

6. avg 2010 17:06

Smo tudi pred nakupom plute na klik, pa me zanima, kakšna je to linolej pluta. V mislih imam plastificirano pluto na klik sistem, samo to nima veze z linolejem. Mislim, da so tukaj pomešane hruške z jabolki

Lijana

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

16. apr 2013 19:12

Tudi mene zanima plastificirana pluta. Imela bi jo v kopalnici. Kje naj jo kupim, morda kdo ve?

buča

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti