Plastificirana pluta

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

5. apr 2010 21:43

Mi imamo lakirano, ker je mojster tako svetoval (plastificirana bi se naj položila vsaka zase in imaš potem vmes reže, zato naj bi bilo težje čistit), ampak kaj vem, tako je on pač več zaslužil, ker je zaračunal še lakiranje, ne le polaganja. Po kakem letu smo reklamirali, ker se je lak na mestih, kjer smo največ hodili, znucal, odkar je pa še enkrat polakiral, je že 5 let vse bp. Imamo jo v kuhinji in se super obnese. perpetua

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

6. apr 2010 11:20

Zanimivo vprašanje. To pa zato ker smo pred dvema letoma položili pluto. Iskala sem vse možne zadeve za po tleh (ni smel biti tepih,parket ploščice,laminat,topli pod) preostala mi je le še pluta. Dobila sem same pozitivne informacije. Zamislila sem si jo v zelo svetli barvi (skoraj beli), šla po trgovinah in jo našla. Vedela sem le to da je dražja od ostalih,da se enostavno polaga in da zdrži vsaj 10let. Smo zelo zadovoljni z njo. Se (še) ne vidi kje je najbolj hojena. Imamo jo v hodniku,spalnici,otroški in dnevni. ATNES

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

6. apr 2010 14:03

Atnes, tudi mene zanima, kakšna je tvoja pluta. Razmišljam namreč o menjavi sedanje plute v kuhinji in jedilnem kotu, ker si želim svetlejše barve. S pluto sem sicer zadovoljna. V prejšnjem stanovanju je bila po 6 letih še vedno kot nova, v tem stanovanju pa so posamezne plošče začele odstopati, ker smo imeli za polagalaca enega packona. Tako da je zelo pomembno, kdo pluto polaga in kako se na svoj posel spozna.

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

9. apr 2010 10:00

Slikica bo še ta vikend,samo sama je ne znam naložit in moram počakati,da pride dragi domov. ATNES

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

9. apr 2010 13:02

V jedilnici in kuhinji imam položeno plastificirano pluto. Na tleh je že 17 let in izgleda kot prvi dan. Prenese tudi občasno zanemarjanje, nisem namreč idealna gospodinja. Je pa polaganje pomembno, mi smo za "uradnim" polagalcem malo popravili. Lisa

bozena  

član od: 26.10.2003

sporočila: 234

9. apr 2010 13:42

Atnes a je tvoja pluta na klik sistem, ali kako položena. In kje si jo nabavila. Hvala božena

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

11. apr 2010 17:57

http://www.shrani.si/f/24/iA/1hiPyEUP/11042010203. Na zgornji povezavi, bi se morala pokazati slikica naše plute. Nikakor ne znam prilepiti fotografije!! Joj, kako me to jezi. Če bi mi kdo na kratek in enostaven način napisla, bi bila zelo hvaležna. Naša pluta je na klik sistem in smo jo kupili v Šentjurju pri Celju v Kemoplastu. ATNES

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti