Ker se kmalu selimo v novo stanovanje, bi rada imela tudi novo posodo.Pa me zanima vaše mnenje glede tega, v kateri posodi se nabolje kuha.
Temo je spremenil(a) kkonva dne 05. feb 2006 08:14:01
Ker se kmalu selimo v novo stanovanje, bi rada imela tudi novo posodo.Pa me zanima vaše mnenje glede tega, v kateri posodi se nabolje kuha.
Temo je spremenil(a) kkonva dne 05. feb 2006 08:14:01
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | Dragička |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Sladki rogljiči

Bujta repa