Darilo za svate

Maxi25  

član od: 12.5.2011

sporočila: 195

9. maj 2012 12:55

To je povsem odvisno od posameznika. Nikjer ni napisanih pravil. Niti ni pravila, da morajo svatje dobiti darilo. Mi smo na eni poroki dobili sliko ženina in neveste v taki posebni čestitki in je bila notri zahvala. Meni se je to zdelo več kot dovolj.

 

Seveda je dovolj, da podariš darilce celotni družini. Če te bo kdo obsojal zaradi tega, se mora pač sam nad sabo zamisliti.

 

 

Maxi25

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

9. maj 2012 13:05

Midva sva imela za vsakega. Naredila sva marmelado in zapakirala v majhne lončke (0,4dl), tako da tudi ni blo treba veliko skuhati. Nisva pa razdeljevala na koncu, ampak sva dala na mizo ob pogrinjek.

Urša

Merjinaa  

član od: 25.11.2009

sporočila: 102

9. maj 2012 13:11

Na najini poroki sva kot majhno pozornost dala domače pecivo, v lični škatlici in to na družino, ne na posameznike. Kasneje pa poslala po pošti zahvalo s sliko. Nihče se ni pritoževal. Drugače pa ne moreš ravno vsakemu ugoditi in zmeraj se najde kdo, ki mora kaj skritizirat. :) Pa kaj pol...

Merjinaa

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

9. maj 2012 13:26

hvala punce! kdo dobi darilo, se bom torej odločila po tem ko se odločim kaj bo sploh za darilca ;)

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

9. maj 2012 14:34

Midva sva dala lectova srca z datumom poroke in najinimi imeni. 

Saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti